Syberia: The World Before (Xbox One) - okladka

Syberia: The World Before (Xbox One)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Syberia: The World Before (Xbox One)
Materdea @ 13:11 20.08.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Syberia: The World Before to kolejna odsłona kultowej serii gier przygodowych Syberia. Za The New World odpowiadają studio Microids oraz Benoit Sokal - belgijski rysownik, ojciec całej marki.

Syberia: The World Before opowiada o kolejnej przygodzie prawniczki Kate Walker. Śledztwo, w które się wplątuje tym razem, prowadzi ją przez lokacje całego europejskiego kontynentu. Mamy okazję pozwiedzać zarówno miejsca podobne do francuskich czy belgijskich uliczek oraz miasteczek znanych z pierwszych dwóch części, ale również nieco więcej nieznanych do tej pory terytoriów.

Rozgrywka Syberia: The World Before reprezentuje gatunek gier przygodowych w stylu znanym dla poprzednich części serii. Gameplay opiera się na formule point & click - zbieramy interesujące z punktu widzenia fabuły przedmioty, gromadzimy je w ekwipunku, łączymy je tworząc tym samym nowe, użyteczne narzędzia. Oprócz tego rozmawiamy z postaciami niezależnymi i poznajemy kolejne puzzle fabularnej układanki.

Screeny z Syberia: The World Before (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?