Mutant Year Zero: Road to Eden (Xbox One) - okladka

Mutant Year Zero: Road to Eden (Xbox One)

Premiera:
04 grudnia 2018
Premiera PL:
30 lipca 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mutant Year Zero: Road to Eden (Xbox One)
Kawira @ 12:52 09.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Mutant Year Zero: Road to Eden to strategia taktyczna osadzona w post-apokaliptycznym świecie. Za projekt odpowiada debiutanckie studio The Bearded Ladies.

Fabuła przedsięwzięcia rozgrywa się na długo po wojnie atomowej, która prawie całkowicie zniszczyła ludzkość. Kierujemy grupą zdesperowanych mutantów regularnie wyruszających do Zony w poszukiwaniu pożywienia (i złomu) oraz schronienia. 

Rozgrywka odbywa się w mieszanej stylistyce. Eksplorujemy świat i przekradamy się za plecami przeciwników w czasie rzeczywistym, lecz kiedy dochodzi do potyczek, to całość zamienia się w turową strategię czerpiącą garściami z serii XCOM. W przeciwieństwie do gier od Firaxis, specjalne umiejętności nie odnawiają się same, tylko wymagają ciągłego zabijania przeciwników. Wymusza to agresywniejszy sposób prowadzenia starć. Z czasem rozwijamy postacie poszerzając ich wachlarz możliwości, a świat jest pełny różnorodnych łupów.

Mutant Year Zero wyróżnia się w swojej kategorii tym, że nie oferuje losowej kampanii, ale liniowy wątek główny. Zawarto w nim jednak dodatkowe misje poboczne nagradzające nas np. unikatowym ekwipunkiem.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Mutant Year Zero: Road to Eden (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?