Remnant: From the Ashes (XBOXONE) - okladka

Remnant: From the Ashes (XBOXONE)

Premiera:
20 sierpnia 2019
Premiera PL:
20 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Remnant: From the Ashes (XBOXONE)
Kawira @ 11:03 09.05.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Remnant: From the Ashes to przygodowa gra akcji utrzymana w postapokaliptycznym klimacie z elementami hack & slasha oraz strzelanki, opracowana przez studio Gunfire Games, twórców Darksiders III.

W Remnant: From the Ashes znany nam świat opanowały demoniczne stworzenia nazwane The Root, które wybiły większość ludzkości. Jako przedstawiciel ostatnich resztek cywilizacji eksplorujemy zrujnowane miasta w poszukiwaniu rozwiązania na odesłanie najeźdźców do ich wymiaru.

Rozgrywka Remnant: From the Ashes łączy w sobie trzecioosobową strzelankę z walką wręcz w zależności od wybranej klasy postaci. Każda nowa gra proceduralnie generuje świat stawiając na wysokie "replayability" (a więc atrakcyjność ponownego jej rozpoczynania, za każdym razem) oraz różnorodność. Pod względem mechaniki nie brakuje podobieństw do tradycyjnych produkcji hack & slash.

W trakcie zabawy napotykamy bossów oraz mniejsze, powszechnie występujące, demoniczne jednostki, zbieramy sporo łupów, a poziomy przepełnione są hordami wrogów. Zdobywamy przy tym kolejne poziomy doświadczenia oraz umiejętności popychające naszego protagonistę w stronę jednej ze specjalizacji. Nie zabrakło także craftingu pozwalającego stworzyć nowy ekwipunek, bądź ulepszyć już istniejący.

W Remnant: From The Ashes można bawić się w pojedynkę, ale twórcy zaznaczają, że zabawę zbalansowano pod 3 osobowe grupy graczy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?