Torchlight II (Xbox One) - okladka

Torchlight II (Xbox One)

Premiera:
2019
Premiera PL:
2019
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Torchlight II (Xbox One)
Materdea @ 21:00 28.03.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 18h 16min

+ czaswięcej

Torchlight II to druga część popularnej gry cRPG wydanej w 2009 roku - Torchlight. Kontynuacja, tak samo, jak jej poprzedniczka została stworzona przez ekipę złożoną z niegdysiejszych twórców Diablo, a tym samym byłych pracowników Blizzarda - Maxa Schaefer i Ericha Schaefera, którzy założyli studio Runic Games. Za wersję przeznaczoną na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch odpowiada Panic Button.

Gra daje nam teraz możliwość wcielenia się w nowego bohatera, który przemierza kontynent Vilderan w poszukiwaniu wszelakiego zła dziesiątkującego rasę mistycznych Estherian. Pragnie on w ten sposób dokończyć dzieło nieżyjącego już Alchemika. Z pomocą przychodzi mu Syla, które udało się przez długi czas wygrywać z przeważającymi siłami wrogów.

Jak przystało na hack'n'slasha, na początku Torchlight II tworzymy swojego własnego bohatera, przypisując mu różne umiejętności, cechy i atrybuty. Przy kreowaniu naszego wirtualnego ego możemy modyfikować jego wygląd, płeć oraz kierunek rozwoju. Twórcy oddali w nasze ręce cztery klasy postaci, a każda z nich może mieć też towarzyszów oraz pety.

Autorzy tytułu, wprowadzili do niego także bardzo tryb kooperacji, przez co możemy stanąć do boju z siłami zła w akompaniamencie przyjaciół. Każdy wojownik ma wówczas inny wkład w całokształt grupy, a to w rezultacie pozwala na skuteczniejszą walkę z adwersarzami.

Torchlight II posiada bajeczną i kolorową grafikę, opartą na zmodyfikowanym silniku graficznym, napędzającym pierwowzór. Nowe narzędzia zapewniają bardziej atrakcyjną oprawę, większą szczegółowość i sugestywniejsze efekty specjalne.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?