One Piece: World Seeker (Xbox One) - okladka

One Piece: World Seeker (Xbox One)

Premiera:
15 marca 2019
Premiera PL:
15 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis One Piece: World Seeker (Xbox One)
TheCerbis @ 18:12 16.03.2019
"TheCerbis"
..:: 🐺 The Wolf Among You 🐺 ::..

Śr. długość gry: 29h 0min

+ czaswięcej

One Piece: World Seeker jest przygodową grą akcji utrzymana w komiksowej stylistyce i osadzoną w otwartym świecie. Tytuł studia Ganbarion opiera się na tytułowym uniwersum One Piece, kultowych markach anime oraz mangi, niezwykle popularnych w Japonii.

W One Piece: World Seeker wcielamy się w kanoniczną postać korsarza Monkeya D. Luffy'ego, który pod wpływem owoców Gomu Gomu zyskał nadludzkie zdolności rozciągania własnego ciała. Wraz z załogą Słomkowego Kapelusza przybywamy na tajemniczą wyspę - znaną jedynie pod nazwą "Więzienna Wyspa" - i wplątujemy się w pełną zawiłości historię jej mieszkańców.

Rozgrywka One Piece: World Seeker przypomina typowo zachodnie rozwiązania, gdzie do dyspozycji dostajemy otwarty świat wypełniony przeróżnymi postaciami oraz wydarzeniami, a sami - jeśli chcemy, bo możemy oderwać się od głównego wątku w poszukiwaniu pobocznych wyzwań - ruszamy szlakiem kolejnych bohaterów niezależnych, napędzających historię zlecanymi zadaniami. Bohater posiada paletę nadnaturalnych zdolności, związanych głównie z własnym ciałem - dzięki np. wyciągnięciu ręki na kilkanaście metrów możemy łatwiej rozwiązywać podsuwane przez grę zagadki środowiskowe, a także etapy skradankowe.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?