Spintires: MudRunner - American Wilds (Xbox One) - okladka

Spintires: MudRunner - American Wilds (Xbox One)

Premiera:
23 października 2018
Premiera PL:
23 października 2018
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Spintires: MudRunner - American Wilds (Xbox One)
bigboy177 @ 23:31 05.11.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Spintires: MudRunner - American Wilds to dodatek do gry Spintires: MudRunner, która pierwotnie zadebiutowała w 2017 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Pod koniec roku 2018 trafiła ona też do właścicieli Nintendo Switch.

American Wilds opracowane zostało przez studio Saber Interactive i nie narusza ono zbytnio konwencji pierwowzoru. nadal mamy więc do czynienia z bardzo realistycznym symulatorem ciężarówki, w którym naszym celem przewodnim jest dotarcie do wskazanego punktu i przedarcie się przez wszystkie stojące na naszej drodze przeszkody.

Rozszerzenie oferuje oczywiście sporo nowych atrakcji, w tym dwie rozległe mapy oraz samochody opracowane przez słynne koncerny, w tym przez firmę Ford. Wszystkie maszyny da się modyfikować i dopasowywać je do panujących na mapach warunków.

Spintires: MudRunner - American Wilds pozwala nie tylko na zabawę w pojedynkę, ale także rozgrywki w trybie współpracy, w którym maksymalnie czworo graczy wspiera się na każdym kroku pełnej przeciwności trasy.

Wymagania: Twórcy gry Spintires: MudRunner - American Wilds ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Spintires: MudRunner - American Wilds (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?