Dead or Alive 6 (Xbox One) - okladka

Dead or Alive 6 (Xbox One)

Premiera:
01 marca 2019
Premiera PL:
01 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dead or Alive 6 (Xbox One)
Kawira @ 13:28 14.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dead or Alive 6 to szósta odsłona serii bijatyk 3D skupiających się równie mocno na atrakcyjnych dziewczynach co emocjonującej walce. Za projekt tradycyjnie odpowiadają studio Team Ninja, znani również za sprawą NiOh.

Założenia Dead or Alive 6 nie uległy zmianie. Nadal mamy do czynienia z interaktywnymi arenami oraz wieloma znanymi fanom postaciami. Są wśród nich między innymi Kasumi, Hayate, Hayabusa, Helena, Jann Lee oraz Zack. Dead or Alive 6 wprowadza do zabawy nowe combosy, a także systemy zwane Fatal Rush oraz Break Gauge. Chodzi o to, aby ciosy specjalne było łatwo wykonać amatorom, ale jednocześnie, aby osoby bardziej zaawansowane nadal mogły liczyć na wyzwanie.

Twórcy skupili się głównie na dwóch aspektach. Pierwszym z nich jest uproszczenie systemu walki tak, aby również niedoświadczeni gracze mogli wykonywać efektywne kombinacje ciosów. Drugi to drastyczna zmiana wizerunku bohaterów na poważniejszy oraz zrezygnowanie z popularnej wśród graczy fizyki biustu

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczneZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Dead or Alive 6 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?