Spyro Reignited Trilogy (Xbox One) - okladka

Spyro Reignited Trilogy (Xbox One)

Premiera:
13 listopada 2018
Premiera PL:
13 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Spyro Reignited Trilogy (Xbox One)
Kawira @ 10:03 07.04.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 22h 14min

+ czaswięcej

Spyro Reignited Trilogy to remake trzech pierwszych części przygód fioletowego smoka tj. Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage!, Spyro: Year of the Dragon. Paczkę przygotowano w ramach 20-lecia serii.

Tytuł oferuje nie tylko odświeżoną grafikę, ale również szereg usprawnień. Ulepszeniu uległa praca kamery oraz automatyczny system zapisu rozgrywki. Ponadto twórcy rozbudowali opcję szybkiej podróży, a także urozmaicili zabawę nowymi minigrami i wyzwaniami.

Spyro Reignited Trilogy nie jest remasterem w klasycznym tego słowa znaczeniu. Mamy tu do czynienia z remakiem, czyli inicjatywą, w ramach której deweloperzy od podstaw, na nowej technologii, budują każdą część cyklu, tyle że inspirując się klasykami sprzed lat.

Jeśli chodzi o sam gameplay, Spyro Reignited Trilogy to trylogia platformówek. Bohater biega, skacze, unika pułapek i eliminuje przeciwników. Okazyjnie musi się też zmierzyć z jakimś bossem, a podstawą zabawy jest zręczność.

Screeny z Spyro Reignited Trilogy (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?