Battlefield 1: Apokalipsa (Xbox One) - okladka

Battlefield 1: Apokalipsa (Xbox One)

Premiera:
06 marca 2018
Premiera PL:
06 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Battlefield 1: Apokalipsa (Xbox One)
Materdea @ 12:01 22.02.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Apokalipsa to ostatni z płatnych rozszerzeń dedykowanych grze Battlefield 1. Za jego stworzeniem stoi - podobnie jak poprzednich dodaktów oraz całej produkcji - studio DICE pracujące pod egidą firmy Electronic Arts.

Apokalipsa idzie szlakiem wyznaczonym przez całą serię DLC i wprowadza do gry pięć nowych map: Passchendaele - na której rozegramy Bitwę pod Passchendaele. Miała ona miejsce na zachodnim froncie Belgii, a trwała od lipca do listopada 1917 roku; Caporetto - na której gracze walczyć będą pośród górskich okopów niedaleko rzeki Isonzo w Słowenii; Rzeka Somma - na której weźmiemy udział w Bitwie nad Sommą, która miała miejsce w 1916 roku, pomiędzy lipcem, a listopadem; Niebo nad Londynem oraz Na krawędzi - obie dedykowane walkom w powietrzu.

Twórcy przygotowali też garść nowych broni, w tym m.in. AA Rocket Gun, Camera Pigeon czy też Chauchat-Ribeyrolles SMG, a prócz tego udostępniony został także nowy tryb zabawy skupiony na powietrznych starciach.

Dodatek wymaga do działania podstawowej wersji Battlefield 1. Wchodzi w skład usługi Premium, ale można go nabyć także osobno.

Wymagania: Twórcy gry Battlefield 1: Apokalipsa ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Battlefield 1: Apokalipsa (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?