Warhammer: Vermintide 2 (Xbox One) - okladka

Warhammer: Vermintide 2 (Xbox One)

Premiera:
11 lipca 2018
Premiera PL:
11 lipca 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Warhammer: Vermintide 2 (Xbox One)
Kawira @ 11:48 15.02.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja kooperacyjnej gry akcji osadzonej w bardzo popularnym uniwersum Warhammera należącym do Games Workshop. Za projekt ponownie odpowiada studio Fatshark, mające na swoim koncie takie gry jak Krater czy War of the Roses.

Akcja Vermintide 2 przenosi nas tym razem do Helmgartu - potężnego, ufortyfikowanego miasta na granicy pomiędzy Imperium a Bretonią. Wspólne siły armii Chaosu oraz Skavenów uderzają, ale na szczęście pojawili się również potężni bohaterowie gotowi stanąć czoła najokropniejszym czempionom mrocznych bogów.

Podobnie jak w pierwszej odsłonie serii mamy do czynienia z zabawą w trybie kooperacji dla 4 osób, gdzie puste miejsca w razie potrzeby zajmuje sztuczna inteligencja. Należy wspólnie pokonywać kolejne mapy realizując zadania oraz przebijając się tym razem nie tylko przez hordy nie tylko zmutowanych szczurów, ale również groźniejszych wyznawców Chaosu. Należy zaznaczyć, że poziom brutalności nie uległ zmniejszeniu, a akcja na ekranie epatuje hektolitrami krwi, latającymi kończynami oraz setkami trupów.

Nowość stanowi rozwój bohaterów podzielony na 3 odmienne ścieżki z 15 umiejętnościami dla każdej z nich. Pojawił się także system Heroic Deeds pozwalający wprowadzić dodatkowe wyzwania w zamian za kolejne łupy. Warhammer: Vermintide 2 po raz kolejny korzysta z serwerów dedykowanych dla rozgrywek sieciowych, a entuzjaści modowania otrzymali pełne wsparcie dla Steam Workshop.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Warhammer: Vermintide 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?