WWE 2K18 (Xbox One) - okladka

WWE 2K18 (Xbox One)

Premiera:
17 października 2017
Premiera PL:
17 października 2017
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE 2K18 (Xbox One)
LuKaS77PL @ 22:14 08.11.2017
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

WWE 2K18 to kolejna odsłona serii sportowych bijatyk tworzonych na licencji największej organizacji wrestlingu na świecie, czyli World Wrestling Ententaiment (WWE). Rozgrywamy w niej jednak także pojedynki w zawodach federacji NXT. Za produkcję - tradycyjnie - odpowiadają studia Yuke's oraz Visual Concepts.

Walki toczymy w ramach wielu rozbudowanych trybów rozgrywki, które mogą występować nawet w kilkudziesięciu wariantach, w zależności od wcześniej ustalonej liczby zawodników. Jeśli mowa o samych gwiazdach światowego wrestlingu, mamy do dyspozycji około 200 z nich, uwzględniając także przedstawicielki płci pięknej.

Tytuł oferuje większą responsywność w kwestii kontroli nad zawodnikami oraz nowe opcje dla samego systemu walki, jak choćby podnoszenie przeciwnika, by następnie móc nim rzucić o matę, czy całkowicie wyrzucić poza ring. Ponadto po raz kolejny udostępniono rozbudowany edytor zawartości, w którym gracze mają możliwość tworzenia własnych zawodników, turniejów, projektowania aren, wejść gwiazd na ring, całych gal sportowych i nie tylko.

W przypadku WWE 2k18, twórcy porzucili wersje na konsole poprzedniej generacji (PS3 i X360), dzięki czemu pozwolono sobie na położenie większego nacisku na realizm. Przełożyło się to na szerszy wachlarz animacji oraz ulepszoną oprawę graficzną, zwłaszcza w przypadku modeli zawodników oraz oprawy sportowych wydarzeń. Jeśli chodzi o ostatnią z wymienionych kwestii, produkcja wiernie odzwierciedla atmosferę wielkiego, sportowego show z dbałością o najdrobniejsze smaczki, charakterystyczne dla tej dyscypliny.

PEGI: Zawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z WWE 2K18 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?