Pro Evolution Soccer 2018 (Xbox One) - okladka

Pro Evolution Soccer 2018 (Xbox One)

Premiera:
14 września 2017
Premiera PL:
14 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pro Evolution Soccer 2018 (Xbox One)
Kawira @ 11:14 18.05.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pro Evolution Soccer 2018 to kolejna odsłona konkurencyjnej dla FIFY serii gier o piłce nożnej. Nieprzerwanie od jej powstania, za projekt odpowiada studio Konami, które już drugi rok z rzędu utrzymuje ścisłą współpracę z hiszpańskim klubem FC Barcelona.

Najważniejszą modyfikację tytułu stanowi zmiana tempa rozgrywki, które ma być nieco wolniejsze względem ubiegłorocznej odsłony. Twórcy przebudowali również system poruszania się zawodników, zwiększając po raz kolejny bazę animacji oraz wachlarz kontekstowych zachowań. Ponadto, przejścia pomiędzy poszczególnymi rodzajami zwodów i manewrów są teraz jeszcze płynniejsze i bardziej responsywne dla gracza, a zawodnik oraz piłka to już kompletnie niezależne systemy w fizyce gry.

System kontroli nad łaciatą gruntownie przebudowano w celu umożliwienia bardziej nieprzewidywalnych zagrań. Stałe fragmenty gry, takie jak rzuty wolne oraz rożne zostały tym razem nieco utrudnione, poprzez brak strzałek i linii podpowiadających graczowi jak określić trajektorię lotu futbolówki. Zmian doczekał się także system rzutów karnych, którego ogólny zamysł i prostota nawiązują do starszych odsłon cyklu. Gracz może uderzać zarówno technicznie, jak i posyłać w stronę bramki potężne strzały. 

Oprócz tego podrasowano oprawę wizualną oraz interfejs użytkownika. Unowocześnione zostały zarówno zakładki prezentujące zawartość w głównym menu gry, jak i menusy oraz wskaźniki wyświetlające się podczas meczu. Ekran zarządzania drużyną doczekał się również odświeżonego i bardziej przejrzystego wyglądu, a profile zawodników zostały urozmaicone o ich prawdziwe fotografie. W tym roku, twórcy postarali się również o dostarczenie użytkownikom komputerów osobistych, takiej samej wersji gry, jaka jest przeznaczona dla konsol obecnej generacji.

Pro Evolution Soccer 2018 to także usprawnienia dla rozmaitych trybów rozgrywki oraz ulepszona infrastruktura sieciowa, mająca zapewnić komfort podczas rywalizacji z innymi graczami zarówno w trybie rankingowym, jak i podczas zmagań w nowej wersji trybu współpracy.


Wkład w encyklopedię mieli:   LuKaS77PL,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Pro Evolution Soccer 2018 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?