Call of Duty: WWII (Xbox One) - okladka

Call of Duty: WWII (Xbox One)

Premiera:
03 listopada 2017
Premiera PL:
03 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Call of Duty: WWII (Xbox One)
Dirian @ 03:21 22.04.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 4h 57min

+ czaswięcej

Call of Duty: WWII to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek, wydawanych pod banderą firmy Activision. Za produkcję tej odsłony odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games.

Akcja Call of Duty: WWII przenosi nas na front II wojny światowej, z którą seria ostatnio "romansowała" prawie 10 lat temu, kiedy debiutowała odsłona World at War. Podobnie, jak w przypadku innych tytułów z tego cyklu, bawić możemy się zarówno samodzielnie, jak i w ramach rozbudowanego trybu rozgrywek wieloosobowych.

Call of Duty: WWII to pierwsza gra od czasów oryginalnego Call of Duty, w której deweloperzy zrezygnowali z systemu regeneracji zdrowia w kampanii dla jednego gracza. Zamiast tego grający polegać musi na apteczkach otrzymywanych od medyka z jego oddziału. Podobnie wygląda sprawa uzupełniania amunicji.

Z innych ciekawostek warto wspomnieć o tym, że członkowie naszego oddziału są w stanie wypatrywać żołnierzy wroga, a Ci pojawiają się wówczas w formie sylwetek także na naszym ekranie. Przeciwników w kampanii singlowej da się zabijać lub pojmować, a rannych sojuszników da się przeciągać w bezpieczne miejsce. Wszystkie czynności podnoszą punkty doświadczenia grającego.

Jeśli chodzi o tryb zabawy wieloosobowej, deweloperzy ze studia Sledgehammer Games opracowali na jego potrzeby całkowicie nową kwaterę społeczną, dywizje, tryb wojny oraz wiele innych nowości. Grający losowo przydzielani są do jednej z walczących stron stając albo po stronie Amerykanów, Brytyjczyków oraz Francuzów, albo w butach żołnierzy niemieckich.

Zamiast klasycznego systemu opartego na tworzeniu postaci wedle klas, Call of Duty: WWII oferuje dywizje. Gracze mogą wybrać jedną z pięciu dywizji, posiadających odmienne umiejętności. Odpadają w tym przypadku perki, grający musi bowiem awansować, aby zdobywać nowe zdolności.

Call of Duty: WWII działa na podrasowanym silniki graficznym poprzedników, oferując zaawansowaną oprawę wizualną, a przy okazji wysoką płynność.

PEGI: Zawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty: WWII (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslogan23   @   22:15, 31.10.2022
Jestem po ukończeniu gry, Gra mogła by mieć dłuższą kampanie a tak jest trochę za krótka.
0 kudosBarbarella.   @   09:49, 01.11.2022
No to akurat typowe dla CoD-ów ale mnie bardzo wciągnęła fabuła co już nietypowe dla CoD-ów. Uśmiech
0 kudoslogan23   @   11:55, 01.11.2022
Cytat: Barbarella.
No to akurat typowe dla CoD-ów ale mnie bardzo wciągnęła fabuła co już nietypowe dla CoD-ów

Co najdziwniejsze, to ukończyłem grę na xbox one, jak nadal będą niektóre gry z tej serii trzymać taki poziom cenowy, to kolejne części też ukończę na konsoli, dożyłem takich czasów że gra na konsoli jest tańsza niż na pc.
1 kudosBarbarella.   @   15:32, 01.11.2022
Cytat: logan23
dożyłem takich czasów że gra na konsoli jest tańsza niż na pc.

No cóż , cuda się jednak zdarzają przynajmniej w przypadku Acti. W moim przypadku żadnego cudu nie szukałam , grając w większość CoD- ów użyłam konta Jacka Sparrowa i mimo że zaprzestałam niecnego procederu to w przypadku Acti sumienie mnie nie gryzie.