The Elder Scrolls Online: Morrowind (Xbox One) - okladka

The Elder Scrolls Online: Morrowind (Xbox One)

Premiera:
06 czerwca 2017
Premiera PL:
06 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
MMO
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls Online: Morrowind (Xbox One)
Dirian @ 16:19 01.02.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

Morrowind to kolejny duży dodatek do wydanej w 2014 roku gry MMORPG The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online: Morrowind przenosi graczy do legendarnej prowincji Morrowind, którą fani serii doskonale pamiętają z trzeciej odsłony cyklu The Elder Scrolls. W dodatku ponownie trafiamy na wyspę Vvardenfell i jej okolice, przeniesione tym razem do sieciowego wariantu TES. W trakcie rozgrywki odwiedzimy znane lokacje, takie jak doki Seyda Neen czy słynny las z ogromnymi muchomorami. Akcja toczy się na 700 lat przed wydarzeniami, w jakich braliśmy udział ogrywając oryginalnego Morrowinda.

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: Morrowind przynosi rozwiązania znane z podstawki i pozostałych DLC, oferujęc jednak kilka nowych mechanizmów. W rozszerzeniu otrzymujemy nową klasę klasa postaci - Wardena. Jest to bohater łączący w sobie cechy paladyna i druida, którego w walce wspomaga ogromny bojowy niedźwiedź. Twórcy przygotowali także świeży tryb PvP o nazwie Battlegrounds. Mamy w nim drużyny składające się z czterech graczy na specjalnie ku temu przygotowane areny, gdzie walczą naprzeciw siebie na śmierć i życie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z The Elder Scrolls Online: Morrowind (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?