Conan Exiles (Xbox One) - okladka

Conan Exiles (Xbox One)

Premiera:
08 maja 2018
Premiera PL:
08 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Conan Exiles (Xbox One)
DevMat @ 15:56 30.01.2017
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Conan Exiles to gra z gatunku survivalowych, umiejscowiona w świecie stworzonym przez Roberta E. Howarda. Twórcami produkcji są deweloperzy ze studia Funcom.

Gracz wciela się tu w jednego z wygnańców, który trafił na bardzo nieprzyjazne pustkowie. Prócz zagrożeń naturalnych, jak burze piaskowe; otaczają go inni ludzie, niekoniecznie pokojowo nastawieni, również niemile widziani na swoich ojczystych ziemiach. Nasz heros musi sam zadbać o własne przetrwanie. 

Na początku zabawy bohater jest słaby i narażony na przeróżne niebezpieczeństwa. Dlatego niezbędne jest znalezienie bezpiecznego miejsca i powolna rozbudowa własnej osady. Ponadto trzeba zatroszczyć się o wszelkie potrzebne narzędzia. Tu z pomocą przychodzi system craftingu, dzięki któremu, po zebraniu, odpowiednich części można stworzyć broń oraz inne przydatne rzeczy. Naturalnie trzeba również zdobyć pożywienie. W tym celu konieczne jest polowanie na zwierzynę, bądź samodzielne hodowanie trzody.

Zabawa nastawiona jest głównie na tryb wieloosobowy. W wielkim otwartym świecie co rusz napotykamy innych graczy. Stanowią oni jednak często zagrożenie, dlatego warto zawsze mieć przy sobie coś do obrony.

Produkcja działa na w pełni trójwymiarowym, zaawansowanym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka oprawę wizualną.

Screeny z Conan Exiles (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?