The Turing Test (Xbox One) - okladka

The Turing Test (Xbox One)

Premiera:
30 sierpnia 2016
Premiera PL:
30 sierpnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Turing Test (Xbox One)
Dirian @ 10:13 31.08.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Turing Test to gra logiczna z widokiem TPP przygotowana przez brytyjskie studio Bulkhead Interactive.

Produkcja na pierwszy rzut oka budzi skojarzenia z serią Portal, czerpiąc garść rozwiązań z hitu od Valve. W grze wcielamy się w skórę Avy Turing, astronautki pracującej w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Kobieta otrzymała zlecenie zbadania Europy, czyli jednego z większych księżyców Jowisza. W growej fikcji okazuje się bowiem, że odnaleziono tam jakieś ślady życia. Prawda okazuje się dużo bardziej skomplikowana i zarazem zaskakująca.

Tytuł posiada całkiem rozbudowaną fabułę, obracającą się właśnie w okół form życia czy interakcji ze sztuczną inteligencją. Rozgrywka nie oferuje elementów walki, skupiając się wyłącznie na śledzeniu wątku fabularnego i rozwiązywaniu zagadek. Te prezentują różny poziom trudności, sprowadzając się z reguły do manipulowania energią czy korzystaniu z różnorodnych mechanizmów. Twórcy zadbali też o garść elementów zręcznościowych, potrafiących chwilowo podnieść adrenalinę.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Turing Test (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?