System Shock Remake (Xbox One) - okladka

System Shock Remake (Xbox One)

Premiera:
21 maja 2024
Premiera PL:
21 maja 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis System Shock Remake (Xbox One)
DevMat @ 12:52 29.06.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: 14h 45min

+ czaswięcej

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione tekstury. Produkcja studia Night Dive była wcześniej znana jako System Shock Rematered.

W System Shocku gracz ma okazję wcielić się w znanego hakera, który trafił na listę najbardziej poszukiwanych komputerowych przestępców. Na jego nieszczęście, jedna z ryzykownych akcji kończy się jego zatrzymaniem. Po przewiezieniu do siedziby korporacji Trioptium ma zostać poddany operacji wczepienia tajemniczego implantu. Coś jednak idzie nie tak i nasz heros budzi się dopiero sześć miesięcy później. Laboratorium zostało zniszczone, pracownicy wymordowani, a my zostajemy osamotnieni na polu bitwy. Bohater wkrótce odkrywa, że władzę nad obiektem przejęła maszyna, a jej jedynym celem jest totalna destrukcja.

Zabawa została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich to walka z niebezpiecznymi maszynami. Aby ją przetrwać niezbędne jest gromadzenie jak najlepszej broni oraz ekwipunku pozwalającego przywrócić punkty zdrowia. Drugim aspektem rozgrywki jest hakowanie systemów,oraz rozwiązywanie przygotowanych przez twórców zagadek.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z System Shock Remake (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?