Steep (Xbox One) - okladka

Steep (Xbox One)

Premiera:
02 grudnia 2016
Premiera PL:
02 grudnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Sportowe
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Steep (Xbox One)
DevMat @ 11:47 15.06.2016

Śr. długość gry: 24h 48min

+ czaswięcej

Steep zręcznościowa gra poświęcona ekstremalnym sportom zimowym. Za jej opracowanie odpowiada studio Ubisoft Annecy.

Twórcy przygotowali kilka dyscyplin, które z realnym życiu wywołują sporą dawkę adrenaliny. Tak więc mamy możliwość zjeżdżania na nartach bądź desce po stromych szczytach, czy też latania nad nimi dzięki wingsuitowi. Wszystko to rozgrywa się na terenie francuskich, włoskich, szwajcarskich oraz austriackich Alp. Podczas rozgrywki możliwe jest wykonywanie zadań przygotowanych przez twórców, jak również podejmowanie wyzwań zostawianych przez innych graczy. W przypadku tych ostatnich dostępne są wyścigi czy konkursy na kaskaderskie wyczyny. 

Świat gry został podzielony na kilka mniejszych obszarów. W każdym momencie możemy się przemieścić na dowolny z nich i tam rozpocząć wykonywanie zadania, lub też po prostu swobodnie zjechać w dół. Ważnym aspektem są również funkcje społecznościowe, dzięki którym możemy dzielić się swoimi osiągnięciami.

Do opracowania Steep wykorzystano zaawansowany silnik graficzny. Dzięki niemu wszystkie wygenerowane komputerowo lokacje prezentują bardzo wysokim poziom. Najwięcej uwagi poświęcono realistycznie zachowującemu się śniegowi, który reaguje na poczynania grającego.

Screeny z Steep (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?