Injustice 2 (Xbox One) - okladka

Injustice 2 (Xbox One)

Premiera:
16 maja 2017
Premiera PL:
19 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Injustice 2 (Xbox One)
DevMat @ 21:46 08.06.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: 6h 24min

+ czaswięcej

Injustice 2 to kontynuacja wydanej w 2013 roku bijatyki Injustice: Gods Among Us. Za jej stworzenie ponownie odpowiada firma Warner Bros Interactive. 

Historia to bezpośrednia kontynuacja poprzedniczki. Na przeciw siebie ponownie stają bohaterowie oraz złoczyńcy ze świata DC Comics. Gracz ma okazję wcielić się m.in. w Batmana, Supermana, Flasha, Supergirl, Gorilla Grodda czy Atrocitusa. To jednak tylko garstka dostępnych w grze postaci. W porównaniu do pierwowzoru dwójka oferuje znacznie większy wybór herosów. Każdy z nich ulega w trakcie pojedynku ewolucji, co rozszerza wachlarz dostępnych dla nich ciosów.

Mechanika zabawy nie uległa większym zmianom. Nadal na przeciw siebie stają dwaj bohaterowie, obdarzeni super mocami. Naturalnie, każdy z herosów posiada odmienny styl walki oraz umiejętności specjalne. Całkowitą nowością jest natomiast progresja fajterów. Pokonując kolejnych przeciwników zyskujemy bowiem nowe przedmioty. Zmieniają one wygląd postaci oraz wpływają na jego styl walki. Sprzęt pozwala również odblokowywać nowe ataki.

Co istotne, ewolucja nie dotyczy wyłącznie wojowników. Także areny zmieniają się podczas toczonych walk. Walcząc m.in. w Metropolis, Gotham City czy Atlantydzie widzimy jak lokacja ewoluuje. Pojawiają się nowe elementy, a inne ulegają destrukcji. Wpływa to pozytywnie na dynamikę pojedynków.

Injustice 2 działa na zmodyfikowanym silniku graficznym pierwowzoru. Produkcja oferuje więc przyjemniejszą dla oka oprawę, zarówno audio, jak i wideo.

Screeny z Injustice 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?