Sparkle 2 (Xbox One) - okladka

Sparkle 2 (Xbox One)

Premiera:
27 stycznia 2016
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sparkle 2 (Xbox One)
bigboy177 @ 17:53 21.02.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sparkle 2 to gra logiczna, nawiązująca do takich tytułów, jak Zuma oraz Peggle. Za projekt odpowiada studio 10tons, a pojawił się on praktycznie na wszystkich kluczowych platformach sprzętowych.

Zabawa w s Sparkle 2 polega na niszczeniu wielokolorowych kulek. Te ulegają destrukcji, kiedy ułożą się w łańcuch, składający się przynajmniej z trzech sztuk. Wówczas następuje wybuch, kolejne kulki się przesuwają i, jeśli są odpowiednio ułożone, następuje kolejna eksplozja. Zadaniem gracza jest wystrzeliwanie kulek ze specjalne przygotowanej wyrzutni i układanie ich tak, aby wybuchy były połączone w jak najdłuższe kombosy. Te natomiast dają grającemu punkty.

Aby rozgrywka nie była zbyt nudna, deweloperzy przygotowali liczne power-upy, zmieniający przebieg zabawy. Pozwalają one niszczyć kulki w większych ilościach, podmieniać ich kolory, a nawet umieszczać pośród nich coś w rodzaju jokera - kulę, zmieniającą swój kolor w zależności od towarzystwa.

Sparkle 2 oferuje ładną, przejrzystą i kolorową oprawę wizualną oraz opcję dla osób, chorych na daltonizm

Screeny z Sparkle 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?