The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries (XBOXONE) - okladka

The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries (XBOXONE)

Premiera:
23 lutego 2016
Premiera PL:
23 lutego 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries (XBOXONE)
DevMat @ 17:56 12.02.2016

Śr. długość gry: 1h 44min

+ czaswięcej

The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries to kolejna gra przygodowa studia Telltale Games, osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Do jej uruchomienia wymagane jest posiadanie chociaż jednego epizodu z The Walking Dead: Season Two.

Zgodnie z tytułem, produkcja koncentruje się na jednej z głównych bohaterek komiksu stworzonego przez Roberta Kirkmana oraz Tony’ego Moore’a. Gracz ma możliwość prześledzenia losów Michonne, gdy ta opuściła grupę Ricka pomiędzy 126 i 139 numerem komiksów. Podczas zabawy dowiadujemy się co skłoniło ją do odejścia, a następnie dlaczego powróciła do dawnych znajomych. 

Całość została podzielona na trzy osobne epizody. W pierwszym, zatytułowanym "In Too Deep", bohaterka znajduje się na pokładzie statku The Companion. Wraz z Petem i jego załogą pływają po wybrzeżu w poszukiwaniu ocalałych i zapasów. Nagle słyszą błagalne wołanie o pomoc. Gdy jednak docierają na miejsce pływającej koloni Monroe, odnajdują tam jedynie ślady ogromnej tragedii, jaka niedawno miała miejsce. Nie zastanawiając się długo, postanawiają wyjaśnić jej przyczyny. Dwa kolejne odcinki zatytułowane są: "Give No Shelter" i "What We Deserve".

Względem poprzednich odsłona nie zmieniły się założenia rozgrywki. Nadal większość czasu spędzamy na rozmowach z napotkanymi postaciami, posiadającymi w tym przypadku wiedzę na temat tragicznych wydarzeń. Ponownie ogromny wpływ na rozwój bohaterów oraz samo zakończenie mają dokonywane przez gracza wybory.

Screeny z The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?