Battalion 1944 (XBOXONE) - okladka

Battalion 1944 (XBOXONE)

Premiera:
2019
Premiera PL:
2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Battalion 1944 (XBOXONE)
DevMat @ 21:33 08.02.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Battalion 1944 to produkcja z gatunku wieloosobowych strzelanek, osadzona w realiach II wojny światowej. Za jej opracowanie odpowiada brytyjskie Bulkhead Interactive. Deweloperzy, podczas tworzenia tytułu, inspirowali się takimi grami, jak: seria Medal of Honor czy Call of Duty 2. Finanse natomiast pozyskano za pomocą Kickstartera. 

Rozgrywka ma charakter typowego sieciowego FPSa. Na przeciw siebie stają dwie drużyny i mierzą się w jednym z dostępnych trybów. Wśród nich znalazły się m.in. Capture the Flag, deathmatch i domination. Różnicą w porównaniu do pozostałych przedstawicieli gatunku jest położenie dużego nacisku na umiejętności gracza. Nie znajdziemy tu bowiem żadnych nagród ułatwiających zabawę wraz z zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia. Zmiany są jedynie kosmetyczne - jak naszywki na mundur. Każdy gracz, niezależnie od tego jak długo gra, ma równe szanse w pojedynkach z pozostałymi.

Na początku zabawy mamy możliwość wstąpienia do batalionu, którego barwy reprezentujemy następnie przez cały sezon. Za każdy rozegrany mecz zdobywamy odpowiednią liczbę punktów, a najlepsi na koniec każdego z sezonów otrzymują wyróżnienia i nagrody.

Wśród dostępnych broni znalazły się wirtualne odpowiedniki tych, jakimi mogli walczyć żołnierze na II wojnie światowej. Znajdujemy tu bowiem m.in. Kar98,  M1 Garand oraz Thompsona. Także miejsca toczonych bitew nie są przypadkowe,. Zmagania odbywają się m.in. na ulicach Carentan oraz w lasach Bastogne.

Battalion 1944 oferuje w pełni trójwymiarową oprawę, a za jej generowanie odpowiada silnik Unreal Engine 4.

Screeny z Battalion 1944 (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?