Psychonauts 2 (Xbox One) - okladka

Psychonauts 2 (Xbox One)

Premiera:
2018
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Psychonauts 2 (Xbox One)
DevMat @ 21:38 12.01.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Psychonauts 2 to produkcja z gatunku platformówek, stworzona przez studio Double Fine Productions.

Gracz ponownie wciela się w rolę Razputina. W końcu spełnia on swoje marzenie i dostaje się do siedziby Psychonautów. Tam spotka Sashę i Millę w ich naturalnym środowisku. Nie wszystko jednak wygląda tak, jak powinno. Pod nieobecność Trumana Zanotto, zmieniono funkcjonowanie organizacji. Dużo mniej środków przeznacza się obecnie na zachowanie pokoju, z kolei rozpoczęto badania m.in nad nekromancją. Raz szybko odkrywa, że nie dzieje się tu dobrze, a wielu z agentów nie jest do końca wiernych organizacji. Dodatkowo pojawia się zło z przeszłości, klątwa nałożona na rodzinę Raza oraz problemy z dziewczyną. Bohater musi zmierzyć się ze wszystkimi tymi przeciwnościami. 

Mechanika zabawy czerpie garściami z głównych cech gatunku. Dlatego też większość czasu spędzamy na eksplorowaniu świata, walce z przeciwnikami oraz rozwiązywaniu zagadek. Nie zabrakło również ukrytych przedmiotów, przygotowanych dla fanów dogłębnego zwiedzania każdej z map. Jak w poprzedniej części, mamy okazję zajrzeć do ludzkich umysłów oraz rozwijać umiejętności bohatera, pozwalając mu na wykonywanie coraz trudniejszych zadań.

Całość działa na trójwymiarowym, nowoczesnym silniku graficznym, zapewniającym odpowiednio dopracowaną, szczegółową i humorystycznie zrealizowaną oprawę.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?