The Book of Unwritten Tales 2 (Xbox One) - okladka

The Book of Unwritten Tales 2 (Xbox One)

Premiera:
18 września 2015
Premiera PL:
18 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Book of Unwritten Tales 2 (Xbox One)
Materdea @ 20:54 28.09.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 19h 15min

+ czaswięcej

The Book of Unwritten Tales 2 to kontynuacja przygód zaprezentowanych w pierwszej części z 2010 roku. Wcielamy się w tych samych bohaterów, zaś za stworzenie gry odpowiada to samo studio - KING Art Games.

W produkcji ponownie kierujemy czwórką znanych i lubianych postaci - gnomem Wilburem, elfią księżniczką Ivo, łowcą przygód Nate'em, a także sympatycznym Critterem. Rozgrywka pozwala w danej sytuacji na kontrolowanie tylko jednego z nich, aczkolwiek nierzadko zmuszeni jesteśmy do podzielności uwagi i sprawowania pieczy nad 2-3 bohaterami naraz.

Lokacje, które odwiedzają nasi protagoniści, w dalszym ciągu posiadają charakterystyczny sznyt i styl. Zwiedzamy miasteczko Seastone, ale trafiamy również do wielu innych lokacji, takich jak piracka osada, zatopione świątynie czy elfie pałace.

Rozgrywka w The Book of Unwritten Tales 2 opiera się na klasycznym mechanizmie znanym ze wszystkich przygodówek point & click - zagadkach logicznych. Deweloperzy jednak, jak miało to miejsce w pierwszej części, zaaplikowali do nich sporą dozę humoru i ciętego charakteru, co skutecznie wyróżnia ich tytuł na tle pozostałych.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Screeny z The Book of Unwritten Tales 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?