Dragon Age: Inkwizycja - Zstąpienie (Xbox One) - okladka

Dragon Age: Inkwizycja - Zstąpienie (Xbox One)

Premiera:
11 sierpnia 2015
Premiera PL:
11 sierpnia 2015
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Dragon Age: Inkwizycja - Zstąpienie (Xbox One)
shuwar @ 08:11 24.08.2015
"shuwar"
Gram dla przyjemności, dla rozerwania się i dlatego, że to lepsze niż durnoty w telewizji :)

Śr. długość gry: 6h 2min

+ czaswięcej

"Co kryje się w cieniu? Zejdź głęboko pod ziemię, zbadaj starodawne krasnoludzkie ruiny i rozwiąż jedną z największych zagadek Thedas." - Tymi słowami twórcy z BioWare przedstawiają kolejne DLC, przeznaczone dla popularnej gry Dragon Age: Inkwizycja.

Zstąpienie, to drugie z kolei rozszerzenie dla Dragon Age: Inkwizycja. Przeznaczone jest ono wyłącznie dla rozgrywek wieloosobowych, nie kontynuuje ono jednak fabuły zaprezentowanej w podstawce, ale zapoczątkowuje całkiem nowy wątek fabularny. Tym razem gracz odwiedzi Głębokie Ścieżki w celu rozwiązania zagadki tajemniczych wstrząsów.

Dodatek, to zupełnie nowa lokalizacja - tajemnicze krasnoludzkie tunele; ale i nowe, zapadające w pamięć postacie, nowi przeciwnicy oraz uzbrojenie. Wszystko to zostaje udostępnione grającemu, który dzięki temu ma szersze możliwości eksterminowania przeciwników, jak również interakcji z otoczeniem. Podobnie jak w podstawce, kluczową rolę odgrywają tutaj wybory.

Poziom trudności naszych przeciwników skaluje się do bieżącego poziomu naszej postaci. Aby rozpocząć zabawę szukaj stosownego zadania z Głębokich Ścieżek na stole narad.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strachZawiera sceny erotyczne
Screeny z Dragon Age: Inkwizycja - Zstąpienie (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?