Starbound (Xbox One) - okladka

Starbound (Xbox One)

Premiera:
2016
Premiera PL:
2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Starbound (Xbox One)
StormFire @ 22:41 04.08.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Starbound jest dwuwymiarową grą platformową z otwartym światem, w której ogromny nacisk został położony na eksplorację. To debiutancki projekt studia Chucklefish, którego założycielem jest Tiyuri - jeden z autorów Terrari.

Akcja gry rozpoczyna się w momencie zniszczenia planety gracza przez obcych najeźdźców. Jako jeden z nielicznych ocalałych lądujemy na obcym globie, a naszym głównym zadanie jest rozwiązanie zagadki zagłady rodzimego świata.

Autorzy zaserwowali w Starbound olbrzymią swobodę działań. Równie dobrze możemy porzucić wątek fabularny i zająć się niczym nieskrępowaną eksploracją kosmosu. Powierzchnia każdej planety jest generowana procedularnie, co oznacza, że niemożliwe jest natrafienie na dwa identyczne światy.

Sednem rozrywki pozostaje, podobnie jak w Terrari, eksploracja, walka oraz tworzenie przedmiotów. Dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu możliwe jest nawet zasiedlanie odkrytych planet i przystosowywanie ich do własnych potrzeb za pomocą odpowiednich struktur. Oprócz tego gracz ma możliwość rozbudowy własnej stacji kosmicznej.

Tytuł oferuje zarówno samotną rozgrywkę, jak i tryb wieloosobowy z kooperacją i rywalizacją na czele. Co ciekawe, każdy świat ma swój unikalny kod, dzięki czemu możliwe jest dzielenie się własnym globem z resztą społeczności.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?