Syberia 3 (Xbox One) - okladka

Syberia 3 (Xbox One)

Premiera:
27 kwietnia 2017
Premiera PL:
27 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Syberia 3 (Xbox One)
Materdea @ 12:30 03.08.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 8h 26min

+ czaswięcej

Syberia 3 to trzecia część kultowej serii gier przygodowych z gatunku point & click. "Trójka" jest długo oczekiwaną kontynuacją przygód prawniczki Kate Walker - na poznanie jej dalszych losów musieliśmy czekać aż 13 lat. Za produkcję, niezmiennie od 2002 roku, odpowiada studio Microids pod przewodnictwem ojca serii - rysownika Benoita Sokala.

Fabuła Syberii 3 rozpoczyna się w momencie, kiedy umierającą Kate odnajduje migrująca grupa plemienia Jukoli - rdzennych mieszkańców tytułowej krainy, znanej z wiecznej zmarzliny, a których mieliśmy okazję poznać przy okazji poprzednich perypetii prawniczki z Nowego Jorku i jej mechanicznego kompana, Oskara. Tubylcy utknęli w wiosce Valsembor, więc bohaterka postanawia pomóc im ruszyć dalej. Niestety dla niej, ale znów pakuje się w tarapaty, zyskując nowych, śmiertelnych wrogów.

Oprawa graficzna Syberii 3, porównaniu do swoich poprzedniczek, została stworzona w pełnym trójwymiarze - tyczy się to zarówno animowanych postaci, jak i otoczenia. Studio Microids postanowiło odejść od nieco archaistycznego modelu rozgrywki, który dominował w staroszkolnych przygodówkach i - dzięki zmianie technologii w trzeciej części Syberii - przemodelowało model zagadek, dodając wiele manualnych elementów, takich jak np. dopasowanie kształtu klucza do osobliwej dziurki.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Syberia 3 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?