Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (Xbox One) - okladka

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (Xbox One)

Premiera:
23 lutego 2016
Premiera PL:
25 lutego 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (Xbox One)
Redakcja MiastoGier.pl @ 18:21 17.06.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to kontynuacja zabawnego shootera z uniwersum Plants vs. Zombies. Za tytuł odpowiada studio PopCap.

Gracze ponownie trafiają do Suburbi, która została podbita przez Dr. Zombossa i jego armię zombie. Naszym zadaniem jest przywrócenie dawnego ładu, walcząc z nieumarłymi jako rośliny.

Zasady rozgrywki się nie zmieniły i dalej mamy do czynienia z kolorową strzelanką przeznaczoną do zabawy wielu graczy. Twórcy zatroszczyli się jednak o nowe tryby, ofensywny Herbal Assault dla 24 graczy oraz co-op dla czterech osób, kolejne postacie, a także 12 map.

Łącznie do naszej dyspozycji oddano ponad 100 bohaterów, podzielonych na czternaście klas, różniących się zdolnościami. Wspólne wspieranie się w działaniach jest kluczem do sukcesu w walce z innymi graczami.

Oprawa graficzna Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 trzyma mniej więcej ten sam poziom, co poprzedniczka. Poczyniono oczywiście pewne usprawnienia, ale nie jest to zupełnie nowa jakość.

Screeny z Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?