Assetto Corsa (Xbox One) - okladka

Assetto Corsa (Xbox One)

Premiera:
26 sierpnia 2016
Premiera PL:
26 sierpnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assetto Corsa (Xbox One)
DevMat @ 19:00 03.06.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assetto Corsa to kolejna gra wyścigowa od niezależnego, włoskiego studia Kunos Simulazioni. Produkcja dedykowana jest jedynie komputerom klasy PC i korzysta z zaawansowanych dobrodziejstw tej platformy sprzętowej.

Twórcy postarali się o jak najbardziej realistyczne odwzorowanie modelu jazdy współczesnych, bardzo szybkich samochodów. Pomagali im w tym sami producenci najnowszych aut. Ponadto autorom udało się zdobyć licencję na prawdziwe egzemplarze, dzięki czemu zasiadamy za kółkiem samochodów, które możemy spotkać na prawdziwym torze.

Graficznie tytuł wygląda naprawdę ładnie. Deweloperzy z największą starannością odwzorowali wszystkie pojazdy oraz tory. Wykorzystali do tego najbardziej zaawansowane technologie, dzięki czemu na prowadzenie auta wpływają nawet najdrobniejsze szczegóły trasy.

Nie zapomniano także o fanach lubiących samodzielni tworzyć tory. Dołączono bowiem rozbudowany edytor, pozwalający na stworzenie własnych tras i modyfikowanie samochodów.

Screeny z Assetto Corsa (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?