Need for Speed 2015 (Xbox One) - okladka

Need for Speed 2015 (Xbox One)

Premiera:
03 listopada 2015
Premiera PL:
05 listopada 2015
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Need for Speed 2015 (Xbox One)
Materdea @ 20:20 21.05.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 12h 24min

+ czaswięcej

Need for Speed to reaktywacja serii, za które odpowiedzialne jest studio Ghost Games. Po rocznej przerwie w 2014 roku, cykl wraca bez podtytułu, będąc rebootem całej marki.

Nowy Need for Speed wrócił do klimatów znanych z obu odsłon Underground - nielegalne wyścigi pośród mieniących się od neonów mokrych ulic największych metropolii, policyjne pościgi i szerokie możliwości tuningowania własnego auta.

Produkcja oferuje rozbudowaną i wciągającą kampanię fabularną oraz tryb wieloosobowy. Ostatni wariant obsługuje aplikacja AllDrive, znana z innych gier wyścigowych wydawanych przez firmę Electronic Arts. AllDrive usprawnia funkcje społecznościowe, zaś jego poprawiona wersja, która zadebiutowała w kolejnym NFS-ie, w jeszcze łatwiejszy sposób umożliwia wspólną rozgrywkę ze znajomymi.

Need for Speed oferuje zaawansowaną oprawę graficzną oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową opartą o wiele licencjonowanych utworów.

Screeny z Need for Speed 2015 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?