Tales from the Borderlands: Episode 1 - Zer0 Sum (XBOXONE) - okladka

Tales from the Borderlands: Episode 1 - Zer0 Sum (XBOXONE)

Premiera:
26 listopada 2014
Premiera PL:
26 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tales from the Borderlands: Episode 1 - Zer0 Sum (XBOXONE)
Materdea @ 13:15 05.12.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: 1h 28min

+ czaswięcej

Zer0 Sum to pierwszy z pięciu epizodów Tales from the Borderlands - kolejnej serii przygodówek przygotowanej przez amerykańskie studio Telltale Games, a opracowanej na kanwie uniwersum Borderlands.

W debiutanckim odcinku poznajemy losy dwójki bohaterów - Fiony oraz Rhysa. Przedstawiają oni jedną historię z dwóch punktów widzenia. Chodzi o pewien, grubymi nićmi szyty, interes. Zazębiająca się dopiero historia nielubiących się z pozoru protagonistów przenosi nas na m.in. księżycową bazę magnata technologicznego - firmę Hyperion - a także do bandyckiej bazy na Pandorze.

Tales from the Borderlands jest naszpikowane dynamicznymi sekwencjami wymagającymi od grającego nie lada refleksu, zaś pierwsza część zatytułowana Zer0 Sum jest tego dobitnym przykładem.

Tales from the Borderlands działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym oprawę graficzną doskonale znaną z produkcji studia Gearbox Software - dominujący cel-shadingowy filtr.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?