Assassin's Creed: Syndicate (Xbox One) - okladka

Assassin's Creed: Syndicate (Xbox One)

Premiera:
23 października 2015
Premiera PL:
23 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Syndicate (Xbox One)
zvarownik @ 09:13 03.12.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 25h 50min

+ czaswięcej

Assassin's Creed: Syndicate to kolejna odsłona słynnej serii gier akcji tworzonych przez firmę Ubisoft, w której tym razem przenosimy się do XIX-wiecznego Londynu.

Rozgrywka opiera się na podobnych zasadach, co w edycjach poprzednich. Otrzymujemy więc do dyspozycji sporych rozmiarów otwarty świat, tym razem Londyn, przepełniony przeróżnej maści aktywnościami. Główni bohaterowie, rodzeństwo Evie i Jacob Frye, przemierzają metropolię, wypełniając zadania i starając się przepędzić tutejszy zakon templariuszy.

Jako że tym razem bohaterów jest dwójka, fabuła podzielona została pomiędzy nich. Czasem sterujemy Evie, a czasem Jacobem, wypełniając narzucone cele. Pomiędzy zleceniami możemy się swobodnie przemieszczać pomiędzy protagonistami, wybierając odpowiadający nam styl rozgrywki. Evie ceni sobie przede wszystkim spryt oraz zręczność, Jacob to natomiast typowy osiłek, który preferuje walkę wręcz.

Assassin's Creed: Syndicate to mnóstwo głównych zadań, jak również sporo questów pobocznych. Za wszystkie gromadzimy doświadczenie, a te następnie zamieniamy na punkty umiejętności, by finalnie zakupić coś za ich pomocą w drzewku i rozwinąć bohaterów. W miarę upływu czasu gromadzimy też nowy ekwipunek, usprawniający działania w mieście.

Co istotne, w Assassin's Creed: Syndicate dużą rolę odgrywają gangi. Gracz jeden z nich będzie prowadził, rozszerzając jego wpływy na obszarze Londynu. Wiele ważnych czynności realizujemy z naszej bazy wypadowej, mieszczącej się na pokładzie, krążącego po stolicy Anglii, pociągu.

Assassin's Creed: Syndicate to produkcja nastawiona wyłącznie na rozgrywki dla jednego gracza, a w związku z tym, deweloper - studio Ubisoft Quebec - zrezygnował z opracowywania trybu multiplayer.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Assassin's Creed: Syndicate (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?