Outlast (Xbox One) - okladka

Outlast (Xbox One)

Premiera:
19 czerwca 2014
Premiera PL:
19 czerwca 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Outlast (Xbox One)
DevMat @ 13:30 24.10.2014

Śr. długość gry: 10h 37min

+ czaswięcej

Outlast to debiutancki tytuł amerykańskiego dewelopera Red Barrels. Całość utrzymana jest w stylu przygodowego survival-horroru.

Fabuła opowiada o losach niezależnego dziennikarza Milesa Upshura. Dostaje on wiadomość, że opuszczony zakład psychiatryczny w Kolorado zostaje wykupiony przez korporację Murkoff. Oficjalne stanowisko firmy co do budynku brzmi, iż prowadzone są tam badania naukowe. Chodzą jednak plotki, że dzieją się tam bardzo dziwne rzeczy. Czując okazję na dobry artykuł, Upshur włamuje się do zakładu i odkrywa przerażające eksperymenty. Na domiar złego na miejscu prowadzone są niebezpieczne rytuały religijne.

Mechanika rozgrywki w głównej mierze polega na ukrywaniu się lub też ucieczce. Nasz bohater nie zalicza się do wielkich twardzieli, tak więc potyczki z bezwzględnymi pracownikami często kończą się niepowodzeniem. Na wyróżnienie zasługuje sztuczna inteligencja przeciwników - niekiedy naprawdę trudno ich oszukać.

Podobnie jak w innych produkcjach z tego gatunku, większość czasu spędzimy na przeszukiwaniu lokacji i rozwiązywaniu łamigłówek. Całość ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby.

Screeny z Outlast (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?