Tales from the Borderlands (Xbox One) - okladka

Tales from the Borderlands (Xbox One)

Premiera:
26 listopada 2014
Premiera PL:
29 kwietnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tales from the Borderlands (Xbox One)
bigboy177 @ 19:42 05.05.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 11h 21min

+ czaswięcej

Tales from the Borderlands to kolejna gra studia Telltale Games utrzymana w gatunku gry przygodowej.

Tales from the Borderlands przenosi nas do uniwersum Borderlands, wykreowanego przez studio Gearbox Software. W formie odcinków poznajemy kolejne fragmenty przygotowanej przez dewelopera opowieści, spotykając zarówno znane, jak i zupełnie nowe postaci. Wędrujemy też po znanych oraz całkiem nowych lokacjach, a wszystko utrzymano w charakterystycznej dla marki Borderlands stylistyce - cel-shading.

Fabuła skupia się na dwóch postaciach - Fionie oraz Rhysie. Przedstawiają oni tą samą historię z dwóch różnych perspektyw, a zadaniem gracza jest przebrnięcie przez każdą z nich. Podobnie jak w poprzednich grach studia Telltale Games, na naszej drodze napotkamy sporo wyborów moralnych, które wpływają na dalszą część zabawy. W przeciwieństwie do pozostałych gier tego dewelopera, Tales from the Borderlands jest naszpikowane dynamicznymi sekwencjami wymagającymi od grającego nie lada refleksu.

Tales from the Borderlands działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym oprawę przypominającą komiksowe strony.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Tales from the Borderlands (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?