The Golf Club (Xbox One) - okladka

The Golf Club (Xbox One)

Premiera:
19 sierpnia 2014
Premiera PL:
18 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Golf Club (Xbox One)
zvarownik @ 20:52 02.02.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Golf Club to gra sportowa autorstwa deweloperów z HB Studios, znanych z takich produkcji jak NBA Baller Beats, Rock Revolution, Cricket 2002 czy też EA Sports Rugby 2004.

Tytuł, jak sama nazwa sugeruje, skupia się na zmaganiach golfistów, będąc jednocześnie jedną z pierwszych tego typu gier na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Rozgrywka odbywa się różnych trybach single oraz multiplayer, przy czym wielki nacisk położono na funkcje społecznościowe. Dzięki temu można porównywać swoje wyniki z osiągnięciami znajomych, wyzywać ich do walki, śledzić postępy i nie tylko.

Jedną z opcji wyróżniających ten projekt spośród reszty jest kreator pól golfowych, który w ciągu kilku sekund potrafi wygenerować nowe, unikalne miejsce. Następnie można je udostępnić przez Internet innym graczom. Co ciekawe, technologia odpowiedzialna za wytwarzanie pól, została także wykorzystana do zredukowania czasów ładowania się kolejnych miejscówek.

Screeny z The Golf Club (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?