Evolve (Xbox One) - okladka

Evolve (Xbox One)

Premiera:
10 lutego 2015
Premiera PL:
10 lutego 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Evolve (Xbox One)
zvarownik @ 12:09 09.01.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 130h 29min

+ czaswięcej

Evolve to projekt studia Turtle Rock, w skład którego wchodzą byli pracownicy firmy Valve, mający na swoim koncie takie tytuły jak Left 4 Dead oraz Counter-Strike.

Historia opowiada o zmaganiach czteroosobowej drużyny łowców kosmitów, którzy walczą z bestią kierowaną przez innego gracza. Tytuł nastawiony jest głównie na zmagania w ramach multiplayera.

Poszczególni bohaterowie różnią się od siebie umiejętnościami bojowymi. Twórcy przygotowali takie klasy postaci jak Medic (możliwości lecznicze), Assault (zadaje większe obrażenia), Support (ulepsza możliwości kolegów z drużyny) i Trapper (zastawia pułapki). Z kolei potwór (Goliath - połączenie małpy, węża i obcego) cały czas rośnie w siłę w trakcie walki, zjadając dzikie zwierzęta, zamieszkujące pole bitwy. Pomimo faktu, że musi on stawić czoła 4 osobom, cechuje się on znaczną siłą, wielkością i odpornością, dzięki czemu może walczyć na równi z kilkoma żołnierzami naraz.

Deweloperzy przygotowali rożnego rodzaju bronie dla ludzi oraz kilka ataków dla stwora, który potrafi się także skradać, atakując przeciwników z zaskoczenia.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
Screeny z Evolve (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?