Fable Legends (Xbox One) - okladka

Fable Legends (Xbox One)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fable Legends (Xbox One)
DevMat @ 15:15 20.08.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fable Legends to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG spod stajni Microsoftu. Tym razem za projekt odpowiada Lionhead Studios, które przygotowało tytuł z myślą o konsoli Xbox One. Sama gra natomiast nieco różni się od poprzednich części.

Fabuła przenosi nas 400 lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w pierwszej odsłonie. Gracz ma możliwość wcielenia się w jednego z kilku dostępnych bohaterów i wykonując kolejne zadania musi zapobiec kolejnemu złu zagrażającemu krainie Albion.

Rozgrywka nastawiona jest na czteroosobowy tryb współpracy. Każdy z grających wybiera jedną postać i nią przemierza świat gry. Wśród dostępnych herosów, każdy odróżnia się zdolnościami i umiejętnościami specjalnymi. Możemy władać magią, łukiem czy też być wprawionym w boju wojownikiem. Ciekawostką jest dodatkowa postać, która przejmując rolę złoczyńcy, rozmieszcza na mapie przeciwników oraz pułapki czekające na graczy.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Fable Legends (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?