Indika (Xbox X/S) - okladka

Indika (Xbox X/S)

Premiera:
17 maja 2024
Premiera PL:
17 maja 2024
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Indika (Xbox X/S)
Kawira @ 08:05 21.02.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Indika to gra przygodowa z elementami akcji, zręcznościowymi, stawiająca na fabułę, eksplorację i narrację, której wydarzenia osadzone zostały w XIX-wiecznej Rosji. Za projektem stoi studio Odd Meter odpowiedzialne za tytuł na gogle wirtualnej rzeczywistości - Sacrelith Archer.

Fabuła Indika pozwala graczowi wcielić się w zakonnicę o tytułowym imieniu, która wyrusza w podróż ku samopoznaniu; której celami są poznanie dualności dobra i zła oraz próby zrozumienia tego, że nic nie jest absolutne. W przygodzie towarzyszy jej diabeł próbujący zdobyć duszę młodej kobiety.

Rozgrywka Indika to gra przygodowa z wyraźnym akcentem na akcję, eksplorację i poznawanie historii przez otoczenie. Całość obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej (TPP), a podczas zabawy zwiedzamy mroźną Syberię rozmawiając z bohaterami niezależnymi oraz rozwiązując liczne zagadki środowiskowe, a także biorąc udział w sekwencjach zręcznościowych i platformowych. Nierzadko miewamy również wizje mieszające się z obrazem prawdziwego świata. Każda lokacja wypełniona jest znajdźkami, za odnalezienie których otrzymujemy punkty. Indika charakteryzuje się dużą ilością czarnego humoru i była zainspirowana powieściami rosyjskich autorów takich jak Michail Bułhakow czy Fiodor Dostojewski.

Screeny z Indika (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?