Expeditions: A MudRunner Game (Xbox X/S) - okladka

Expeditions: A MudRunner Game (Xbox X/S)

Premiera:
05 marca 2024
Premiera PL:
05 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Expeditions: A MudRunner Game (Xbox X/S)
Kawira @ 08:54 07.02.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Expeditions: A MudRunner Game to gra symulacyjna jazdy terenowej, traktująca o masywnych ciężarówkach pokonujących bezdroża. Za projekt odpowiada studio Saber Interactive odpowiedzialne za takie gry jak m.in. Spintires: MudRunner, Snowrunner, czy World War Z.

W Expeditions: A MudRunner Game zajmujemy się prowadzeniem ekspedycji naukowych w najbardziej dzikich rejonach świata - od Arizony do Karpat. Prowadząc różne pojazdy terenowe przemierzamy nieprzyjazny teren, ułatwiając sobie pracę takimi gadżetami jak wyciągarka czy echosonda (do badania głębokości wody). Ponadto posiadamy drona wyposażonego w wykrywacz metalu do poszukiwania ruin i skarbów ukrytych w świecie gry. Pomiędzy wypadami zajeżdżamy do naszej bazy, w której możemy dostosować lub zmienić samochód. Ponadto najmujemy tutaj ekspertów pozwalających dotrzeć w niedostępne prędzej miejsca.

Rozgrywka Expeditions: A MudRunner Game nie różni się od tego, co mogliśmy zobaczyć przy okazji np. Snowrunnera - to symulacja jazdy terenowej cechująca się zaawansowaną fizyką poruszania rozmaitych pojazdów oraz podłoża. Musimy poruszać się bardzo ostrożnie, gdyż możemy się zakopać lub co gorsza - przewrócić pojazd, nieuważnie przekraczając dopuszczalną prędkość i wybijając jedną oś na np. kamieniu. Otoczenie reaguje na naszą ingerencję i możemy np. obalać drzewa czy przeorać ziemię nieostrożną jazdą, co utrudni drogę powrotną.

Expeditions: A MudRunner Game oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Expeditions: A MudRunner Game (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?