The Plucky Squire (Xbox X/S) - okladka

The Plucky Squire (Xbox X/S)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Dla Dzieci
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Plucky Squire (Xbox X/S)
Kawira @ 08:30 08.01.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Plucky Squire to komiksowy hack & slash z elementami platformowo-zręcznościowymi, którego akcja osadzona została w pokoju młodego chłopca o imieniu Sam. Za projekt odpowiada debiutanckie studio All Possible Futures.

Fabuła The Plucky Squire pozwala graczowi wcielić się w tytułowego giermka Piórka, który został wyrzucony z książki przez nikczemnego Marudzieja próbującego złamać krąg przegrywania z siłami dobra. Naszym zadaniem jest znalezienie drogi z powrotem na stronicy książki oraz uratować naszych przyjaciół zaprowadzając kolejne, szczęśliwe zakończenie historii.

Rozgrykwa The Plucky Squire to coś na wzór hack & slasha z rzutem izometrycznym kamery, jednak wzbogaconego też o elementy platformowo-zręcznościowe. Wszystko dzięki niecodziennemu zabiegowi: gra bowiem cały czas zmienia kamerę, oprawę graficzną oraz gameplay, przełamując jednocześnie czwartą ścianę. Podstawowa warstwa ma miejsce na kartach książki, gdzie jako dwuwymiarowa postać pokonujemy przeciwników i łamigłówki środowiskowe. Czasami jednak musimy z niej "wyjść", by przewracać strony lub przy pomocy niecodziennych zabiegów rozwiązywać kolejne zagadki.

The Plucky Squire jest skierowane do młodszych odbiorców, oferując kolorową grafikę oraz gamę przyjaznych postaci przy niezbyt skomplikowanej formie zabawy.

Screeny z The Plucky Squire (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?