Towerborne (Xbox X/S) - okladka

Towerborne (Xbox X/S)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Towerborne (Xbox X/S)
Materdea @ 11:51 18.11.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Towerborne to gra cRPG akcji w klimacie fantasy, w której walka zrealizowana jest w modelu przypominającym slasher, dodatkowo wyposażona w elementy strategiczne. Za produkcję odpowiada studio Stoic - autorzy ciepło przyjętego The Banner Saga, tytułu osadzonego w bardzo podobnej konwencji.

Fabuła Towerborne pozwala graczowi wcielić się w bohatera Miasta Liczb - Asa. Jesteśmy herosem przywróconym z królestwa duchów; odrodzonego, by chronić mieszkańców Dzwonnicy: ostatniej ludzkiej enklawy w świecie, w którym potwory opanowały każdy jego zakątek. Wraz z grupą towarzyszy stajemy do walki o lepszy byt dla naszych pobratymców.

Rozgrywka Towerborne stawia przede wszystkim na akcję, cRPG i walkę. Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej z boku, a naszym podstawowym zadaniem są wypady poza Dzwonnicę, by likwidować kolejne hordy oponentów. Bohaterowie mają różne style (Wojenne maczugi, Rękawice, Podwójne sztylety oraz Miecze i tarcze), a co za tym idzie rozmaite umiejętności specjalne - co z pozwala na uzupełnianie się teamu. Są to wymienne rzeczy i możemy dobiera Między sekcjami walki wracamy do bazy, by ulepszać nasze postacie, kupować nowe wyposażenie itp. Kierowane postacie mogą rekrutować tzw. cienie, aby dołączały do nich w bitwach, zapewniając dostęp do ulepszonych skilli i unikalnych zdolności powiązanych z każdym z nich.

Towerborne pozwala rozegrać kampanię dla pojedynczego gracza również w sieciowej kooperacji.

Screeny z Towerborne (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?