Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin (Xbox X/S) - okladka

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin (Xbox X/S)

Premiera:
2025
Premiera PL:
2025
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin (Xbox X/S)
Kawira @ 07:55 10.11.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin to przygodowa gra akcji z elementami cRPG osadzona w świecie komiksów znanych w Polsce jako Wojownicze Żółwie Ninja. Za projekt odpowiada studio Black Forest Games odpowiedzialne za takie tytuły jak Fade to Silence, Destroy All Humans! Remake czy Giana Sisters: Twisted Dreams.

Fabuła Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin przenosi nas do futurystycznego, postapokaliptycznego Nowego Jorku kontrolowanego przez członków Foot Clan. Ostatni ocalały żółw ninja, Michelangelo, wyrusza pomścić zabitych braci i zniszczyć antagonistów raz na zawsze. Scenariusz został oparty o miniserię komiksów, która ukazała się na rynku pod tym samym tytułem.

Rozgrywka Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin to przygodowa gra akcji (z wyraźnymi elementami cRPG) z kamerą umieszczoną z perspektywy trzeciej osoby. Jako ostatni żywy wojowniczy żółw ninja, przemierzamy ruiny miasta walcząc z poplecznikami Shreddera. Do dyspozycji mamy uzbrojenie własne, ale także poległych braci, a w trakcie zabawy zdobywamy doświadczenie odblokowujące nowe umiejętności specjalne.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?