Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin (Xbox X/S) - okladka

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin (Xbox X/S)

Premiera:
17 listopada 2023
Premiera PL:
17 listopada 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin (Xbox X/S)
Materdea @ 12:11 31.10.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin to strategia czasu rzeczywistego (RTS) osadzona w realiach fantasy figurkowej gry bitewnej Warhammer Age of Sigmar. Za produkcję odpowiada studio Frontier Developments, w przeszłości opracowujące m.in. Jurassic World Evolution, Planet Coaster czy F1 Manager 2022.

Fabuła Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin przenosi gracza prosto na front wojny pomiędzy czterema zwaśnionymi stronnictwami - w tym Nieśmiertelnych Gromowładnych, okrutniaków Orruków i Upiornego Gonu! Konflikt rozgrywa się o dominację nad krainą Ghur. Naszym zadaniem, jako dowódca jednej z frakcji, jest pokonanie przeciwników i zwycięstwo nad pozostałymi stronami konfliktu.

Rozgrywka Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin to gatunek strategii czasu rzeczywistego, w którym akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego, a naszym podstawowym zadaniem jest kontrolowanie całych dywizji i zarządzanie nimi w trakcie ataków na wrogie jednostki. Aby rozwijać swoje zaplecze musimy zdobywać surowce - robimy to poprzez m.in. przejmowanie kontroli nad łącznikami. Dzięki temu "zamawiamy" więcej żołnierzy lub ulepszamy tych posiadanych. W grze istnieje też element RPG-owy polegający na wybieraniu nowych umiejętności lub pasywnych buffów z drzewa technologicznego. Wszystko za zarobione w trakcie walk punkty doświadczenia.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin poza kampanią fabularną dla pojedynczego gracza oferuje także klasyczny tryb multiplayer, gdzie ścieramy się w wariantach jeden na jednego lub dwóch na dwóch.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?