Trine 5: A Clockwork Conspiracy (Xbox X/S) - okladka

Trine 5: A Clockwork Conspiracy (Xbox X/S)

Premiera:
31 sierpnia 2023
Premiera PL:
31 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trine 5: A Clockwork Conspiracy (Xbox X/S)
Materdea @ 09:24 01.09.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to piąta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach fantasy. Za projekt odpowiada studio Frozenbyte.

Fabuła Trine 5: A Clockwork Conspiracy pozwala graczowi ponownie wcielić się w ikoniczne trio bohaterów - Czarodzieja Amadeusza, Rycerza Pontiusa i Złodziejkę Zoyę. Lejtmotywem jest klątwa narzucona na naszych protagonistów, przez co mogą oni stracić swoje magiczne moce, ich reputacja jest splamiona, a bliscy znajdują się w niebezpieczeństwie. Ten wyszukany tercet poszukiwaczy przygód musi jeszcze raz połączyć siły, by pokonać straszliwą mechaniczną armię i zaprowadzić pokój w sielskiej krainie.

Rozgrywka w Trine 5: The Nightmare Prince polega na pokonywaniu kolejnych lokacji osadzonych w technologii 2.5D (a więc mamy możliwość wchodzenia "w głąb ekranu"), rozwiązywaniu zagadek środowiskowych oraz walki z napotkanymi przeciwnikami. Każdy z bohaterów charakteryzuje się innym stylem, a także umiejętnościami, które odblokowujemy wraz z postępem w grze. Udoskonaleniu uległa nie tylko oprawa wizualna, lecz także system walki wręcz, a na naszej drodze stają nie tylko oponenci, lecz również nowi towarzysze - niektórzy z nich, niestety, tylko z pozoru wydają się być przyjaźni.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy oferuje tryb dla pojedynczego gracza, ale również multiplayer - kooperację na podzielonym ekranie lub przez sieć.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Trine 5: A Clockwork Conspiracy (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?