RoboCop: Rogue City (Xbox X/S) - okladka

RoboCop: Rogue City (Xbox X/S)

Premiera:
02 listopada 2023
Premiera PL:
02 listopada 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RoboCop: Rogue City (Xbox X/S)
Kawira @ 08:02 12.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RoboCop: Rogue City to strzelanka pierwszoosobowa (FPS) osadzona w tytułowym cyberpunkowym uniwersum oryginalnie zaczerpniętym z komiksów. Za projekt odpowiada polskie studio Teyon mające na swoim koncie takie gry jak Zombie Defense, Terminator: Resistance czy Rambo: The Videogame.

Fabuła RoboCop: Rogue City pozwala graczowi wcielić się w postać Aleksa Murphy'ego - policjanta, który w wyniku ciężkich ran został przemieniony w pełnoprawnego cyborga. Legendarny pół-człowiek, pół-maszyna stoi na straży porządku i bezpieczeństwa w ogarniętych przestępczością Detroit. Z czasem odkrywa jednak, że jedyne czym kieruje się sprawiedliwość w jego metropolii to chciwość i korupcja.

Rozgrywka RoboCop: Rogue City charakteryzuje się dużą dawką brutalności, swobodą, otwartym światem oraz dynamicznymi strzelaninami z przeważającymi siłami wroga. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Uzbrojeni w ikoniczny pistolet Auto-9 (poza nim dostępnych jest blisko 20 innych pukawek) wykonujemy dyrektywy zlecone przez naszych twórców i pracodawców. Nasza praca obejmuje nie tylko walkę, ale także działania detektywistyczne przy rozmaitych typach przestępstw: zbieranie materiału dowodowego, działania saperskie czy przesłuchiwanie podejrzanych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z RoboCop: Rogue City (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?