Goat Simulator 3 (Xbox X/S) - okladka

Goat Simulator 3 (Xbox X/S)

Premiera:
17 listopada 2022
Premiera PL:
17 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Goat Simulator 3 (Xbox X/S)
Materdea @ 16:06 04.11.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Goat Simulator 3 to, przewrotnie, druga część popularnej gry zręcznościowej poświęconej żywotowi zwariowanej kozy o imieniu Pilgor. Za produkcję odpowiadają autorzy oryginału, studio Coffee Stain.

Goat Simulator 3 ponownie pozwala graczowi wcielić się w postać kozy Pilgora, która trafia do kolejnego miasteczka, by uprzykrzać życie mieszkańcom. A to niszcząc ich stojące na poboczu, zaparkowane samochoty, a to wysadzając ich w powietrze przy pomocy wybuchowego języka, a to... Pilgor to koza siejąca postrach lokalnej społeczności.

Rozgrywka Goat Simulator 3 nie uległa dużym zmianom względem poprzedniczki. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a na podorędziu mamy szereg zarówno własnych broni - języka, racic, rogów - jak i zewnętrznych - lasery, kosmiczną maź, miotacz ognia. A to tylko początek długiej listy. Po samych ulicach poruszać się możemy na własnych kopytach, niemniej jednak do dyspozycji twórcy oddali nam także szereg pojazdów.

Goat Simulator 3 poza trybem dla pojedynczego gracza oferuje także lokalną oraz sieciową kooperację dla maksymalnie czterech graczy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Goat Simulator 3 (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?