Thymesia (Xbox X/S) - okladka

Thymesia (Xbox X/S)

Premiera:
18 sierpnia 2022
Premiera PL:
18 sierpnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Thymesia (Xbox X/S)
Materdea @ 19:49 01.08.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Thymesia to trzecioosobowa gra cRPG akcji z silnym soulslike'owym aspektem, której akcja rozgrywa się w mrocznym settingu fantasy. Za produkcję odpowiada studio OverBorder.

Fabuła Thymesia pozwala graczowi wcielić się w postać o imieniu Corvus - jego historia owiana jest tajemnicą. Protagonista, mimo iż jest człowiekiem, to posiada cechy oraz umiejętności przypominające kruka. Mimo tego Corvus jest ostatnią nadzieją królestwa Hermes, które po latach stosowania alchemii znalazło się na skraju upadku.

Rozgrywka Thymesia zręcznie miesza kilka popularnych w dzisiejszym świecie rozwiązań - akcję zza pleców bohatera, dynamiczne i nastawione na tempo pojedynki, cRPG-owe aspekty takie jak rozwój bohatera i umiejętności specjalnie, a także piekielnie trudnych wrogów oraz bossów. Corvus, nasz bohater, może poruszać się biegle w jednym z kilku dostępnych styli (m.in. walka, alchemia, magia) - tylko od nas zależy, w którym odnajdzie się on najlepiej. Ważnym aspektem jest także odpowiednio dobrane wyposażenie.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Thymesia (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?