Routine (Xbox X/S) - okladka

Routine (Xbox X/S)

Premiera:
2023
Premiera PL:
2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Routine (Xbox X/S)
Materdea @ 22:11 10.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Routine to niezależna, pierwszoosobowa przygodowa gra akcji z akcją osadzoną w świecie science-fiction. Produkcja, która pierwotnie została zapowiedziana jeszcze w 2012 roku, stworzona została przez niewielką ekipę z Lunar Software.

Fabuła Routine opowiada o walce gracza o przetrwanie w bazie umieszczonej na Księżycu. W wyniku niewyjaśnionych okoliczności znikają wszyscy członkowie załogi. Bohater, nieznany członek załogi, zostaje wysłany na miejsce w celu zbadania sprawy.

Rozgrywka Routine to połącznie skradnki, survival-horroru i przygodowej gry akcji, gdzie wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Bohater wyposażony jest jedynie w specjalnie urządzenie monitorujące najbliższą okolicę, które można wykorzystać do unicestwiania naszych oponentów - humanoidalnych robotów. System gry wymusza ostrożne przechadzanie się po ciasnych i mrocznych korytarzach bazy. Należy się chować, obserwować okolicę, wychylać się zza ścian, a wszystko po to, by uniknąć zauważenia przez tajemniczego wroga. Bezpośrednie spotkanie z przeciwnikiem kończy się permanentną śmiercią bohatera. Trzeba więc za wszelką cenę unikać spotkań, a w razie czego salwować się ucieczką.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?