Kangurek Kao (Xbox X/S) - okladka

Kangurek Kao (Xbox X/S)

Premiera:
27 maja 2022
Premiera PL:
27 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Kangurek Kao (Xbox X/S)
Materdea @ 20:30 31.05.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 12h 49min

+ czaswięcej

Kangurek Kao to czwarta pełnoprawna część popularnej polskiej serii gier zręcznościowo-platformowych. Brak cyferki przy nazwie podyktowany jest faktem, iż deweloperzy - rodzima firma Tate Multimedia - postanowili potraktować powrót marki po blisko dwudziestu latach jako klasyczny reboot.

Fabuła Kangurka Kao pozwala graczowi wcielić się w tytułowego bohatera, który trafia w wir nowej przygody. Zadanie nie jest błahe, bowiem chodzi o poszukiwania zaginionego ojca. Wraz ze swoim mentorem Waltem (oraz przy pomocy wyjątkowych rękawic) w trakcie kilkunastogodzinnej kampanii torbacz zmierzy się z różnorodnymi krainami, niezbyt sympatycznymi przeciwnikami oraz tajemniczą mocą zdającą się pochłaniać świat.

Rozgrywka Kangurka Kao wraca do korzeni gatunku trójwymiarowych platformówek, przywróconych do łask niejako przez czwartą część Crash Bandicoot. Gracz pokonuje różnorodne - zarówno pod względem klimatu jak i wystroju - lokacje, po brzegi wypełnionymi przeciwnikami (w tym charakterystycznymi bossami) oraz zagadkami środowiskowymi. Kao ma na podorędziu nie tylko umiejętności zgodne ze swoim wyglądem - czyli potężny skok oraz bokserskie ciosy - lecz także szereg pomniejszych skilli, odblokowywanych w trakcie przechodzenia gry.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Kangurek Kao (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?