SpellForce III: Fallen God (Xbox X/S) - okladka

SpellForce III: Fallen God (Xbox X/S)

Premiera:
07 czerwca 2022
Premiera PL:
07 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SpellForce III: Fallen God (Xbox X/S)
Materdea @ 20:58 04.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fallen God to drugie rozszerzenie do strategicznej gry cRPG wydanej w 2017 roku i stworzonej przez studio Gimlore Games - SpellForce III. DLC jest samodzielne i nie wymagana do działania podstawowej wersji gry!

Fabuła SpellForce III: Fallen God pozwala graczowi wcielić się w młodego przywódcę plemienia trolii, które przez działalność kłusowniczą jest na wyginięciu - Akroga. Pewnego dnia nieznany elf proponuje rozwiązanie ich problemu - wskrzeszenie dawno wymarłego boga i pokonanie przeciwników. W ten sposób rozpoczyna się wędrówka bohatera i jego popleczników przez Urgath.

Rozgrywka SpellForce III: Fallen God wprowadza kilka nowych mechanizmów względem podstawowej wersji gry. To nadal strategia czasu rzeczywistego wymieszana z RPG-owymi mechanizmami, gdzie akcje obserwujemy z rzutu izometrycznego, jednak wzbogacona kilka nowości. Przede wszystkim w rozszerzeniu dostajemy zupełnie nowy kontynent świata Eo - Urgath - oraz rasę trolli. Ponadto rozszerzono możliwość personalizowania bohaterów dodając dodatkowe drzewka umiejętności, a także dodano kolejne zestawy wyposażenia oraz uzbrojenia.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z SpellForce III: Fallen God (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?